+30 2710 231526
[email protected]
Toggle navigation
GR
|
English
(Προς Πώληση) Επαγγελματικός Χώρος Βιομηχανικός Χώρος || Ν. Αρκαδίας/Τρίπολη - 1.080 τ.μ, 290.000€
Τιμή
290.000€
Εμβαδόν (τ.μ.)
1080
Τιμή/τ.μ.
269€
Γραφεία
Μπάνια
2
Όροφος
Έτος Κατασκευής
1983
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα
Απεριόριστη
Κατάσταση
Πολύ καλή
Parkings
5
Θέρμανση
Ανεξάρτητη Θέρμανση
Επίπεδα
2
e-agents ID
1895382
Κωδικός
21401
Επιπλέον Χαρακτηριστικά
Δομημένη Καλωδίωση
Χωρίς Κοινόχρηστα
Διαμπερές
Φωτεινό
Περιγραφή
Τρίπολη πωλείται βιομηχανικός χώρος συνολικής επιφάνειας 1080 τμ 2ο επιπέδων . 1ο επίπεδο, ισόγειο βιομηχανικό κτίριο 1010 τμ με γραφεία 75 τμ ,βιομηχανικό δάπεδο , δομημένη καλωδίωση , 2 wc , στέγαστρα συνολικής επιφάνειας 280 τμ η επιστέγαση είναι με κυματοειδής λαμαρίνα . Ύψος κτιρίου 5 μέτρα , δύο συρόμενες και αναδιπλωμένες πόρτες , πάρκινγκ 5 αυτοκινήτων . 2ο επίπεδο οικία 75 τμ 1υ/δ κουζίνα καθιστικό μπάνιο , βεράντες, διαμπερές , φωτεινό σε οικόπεδο 2200 τμ . Τιμή: 290.000€ Ektasis Real Estate Τηλ. 6946047912 - 2710231526 www.ektasis.gr -
[email protected]
Αναλυτική Περιγραφή
Τρίπολη πωλείται βιομηχανικός χώρος συνολικής επιφάνειας 1080 τμ 2ο επιπέδων . 1ο επίπεδο, ισόγειο βιομηχανικό κτίριο 1010 τμ με γραφεία 75 τμ ,βιομηχανικό δάπεδο , δομημένη καλωδίωση , 2 wc , στέγαστρα συνολικής επιφάνειας 280 τμ η επιστέγαση είναι με κυματοειδής λαμαρίνα . Ύψος κτιρίου 5 μέτρα , δύο συρόμενες και αναδιπλωμένες πόρτες , πάρκινγκ 5 αυτοκινήτων . 2ο επίπεδο οικία 75 τμ 1υ/δ κουζίνα καθιστικό μπάνιο , βεράντες, διαμπερές , φωτεινό σε οικόπεδο 2200 τμ .
Χάρτης
Εμφάνιση Χάρτη
Σημεία Ενδιαφέροντος
Κοντά σε:
Απόσταση από:
Στατιστικά Ακινήτου
Δημοσίευση Ακινήτου: 15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 15 Μαϊ, 2026
Υποχρεωτικό πεδίο
Κατά την επίσκεψή μου στην ιστοσελίδα αγγελιών ακινήτων, EKTASIS Real Estate, εντόπισα το ακίνητο με περιγραφή:(Προς Πώληση) Επαγγελματικός Χώρος Βιομηχανικός Χώρος || Ν. Αρκαδίας/Τρίπολη - 1.080 τ.μ, 290.000€, Κωδ.21401, e-agentsID: 1895382 και επιθυμώ να επικοινωνήσετε μαζί μου
Υποχρεωτικό πεδίο
Δέχομαι η συγκεκριμένη εταιρεία να αποθηκεύσει τα στοιχεία μου για την επικοινωνία και την μελλοντική ενημέρωση μου
Αποστολή και στο e-mail μου
Εισάγετε τον κωδικό
Αποστολή
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
*
είναι υποχρεωτικά
Ενεργειακό Πιστοποιητικό
Κατηγορία G
Επικοινωνία
Κοπίτας Ηλίας
Τρίπολη
Δεληγιάννη 6, Τρίπολη 22100
2710 231526
,
6946047912
Αθήνα
Σωκράτους 48, Αθήνα 10431
6976550856
Email
[email protected]
2710 231526, 6946 047912
[email protected]
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Τρίπολη
Δεληγιάννη 6, Τρίπολη 22100
2710 231526
,
6946047912
Αθήνα
Σωκράτους 48, Αθήνα 10431
6976550856
Email
[email protected]
2710 231526, 6946 047912
[email protected]
Χαρακτηριστικά
Έτος Κατασκευής:
1983
Τ.μ. Οικοπέδου:
Θέα:
Απεριόριστη
Κατάσταση:
Πολύ καλή
Parkings:
5
Θέρμανση:
Ανεξάρτητη Θέρμανση
Επίπεδα:
2
Τιμή:
290.000€
Εμβαδόν (τ.μ.):
1080
Τιμή/τ.μ.
269€
Γραφεία:
Μπάνια:
2
Όροφος:
Κωδικός:
21401
Δημοσίευση Ακινήτου:
15 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση:
15 Μαϊ, 2026
Συνολικές επισκέψεις:
+30 2710 231526
+30 6946 047912
[email protected]